Продавець Безема розвиває свій бізнес на Prom.ua 12 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
914 відгуків
Bezema - дизайн та технології
+380 (93) 578-58-87
+380 (63) 607-27-26
+380 (93) 113-34-33

Керівництво по підбору клею для страз

Керівництво по підбору клею для страз

E-6000, Shoe Goo, Gem-Tac, Fabri-Tac і Crafters, Ultimate який же підібрати... Важливо підкреслити, що всі клеї можуть дати хорошу склеюваність між кристалами і тканиною. Мета цього тесту полягає у визначенні, якою клей дасть найбільший ефект. Щоб визначити це кристали були приклеєні з допомогою 5 різних типів клею кожен зі своїми кольоровими кристалами, а потім протягом 24 годин висихав. Потім перевірити міцність приклеювання кристалів до тканини, потім безперервно проводив рукою по кристалам до тих пір поки вони не відокремилися. Для одних матеріалів склеювання було дуже міцним в результаті чого кристали було досить важко відірвати. Інший тест, використовуваний для визначення міцності склеювання між клеєм і тканиною був вибір кристалів, щоб побачити, як важко було б видалити їх. Вибір кристалів відбувається за тим же принципом, роблячи з ними щось таке, що буде відбуватися час від часу, так що сподіваюся, це дасть справедливе розуміння роботи клею на різному матеріалі.

Існують численні форуми, сайти та блоги, які рекомендують кожній з цих клеїв і саме тому я вибираю їх, оскільки вони найбільш популярні у використанні для склеювання Swarovski на тканини (Shoe Goo є єдиним, який я не згадав ніде, його виробник Eclectic Products, яке випускає і E6000 тому я хотів би подивитися, яка різниця між ними).

 

Найменування клею:


E6000 - товстий прозорий клей, має дуже сильні пари ніж вказано на упаковці. Висихає дуже швидко. Для точного застосування я рекомендую використовувати шприц і знову разом з шматком Bluetack для закриття шприца. При використанні деяких видів тканин, необхідно тримати кристал протягом 5-10 секунд, поки клей підсохне. Якщо клей виявився навколо сторін кристалів його легко очистити за допомогою трубочки або помаранчевої палички, просто роблячи коло навколо кристала загостреним кінчиком, зазвичай цього достатньо, щоб прибрати будь-який надлишок клею. (Слід дотримуватися обережності при використанні цього клею, відкрити вікно, щоб був хороший потік повітря, особливо якщо ви

використовуєте його щоденно, крім того я дуже рекомендую придбати захисну маску для усунення будь-яких шкідливих випаровувань).
Shoe Goo - зроблений тією ж компанією, як і E6000 з тим же попередження і крім того він містить ПЕРХЛОРЭТИЛЕНОМ і саме тому на тюбику зображений череп і схрещені кістки — попереджувальний знак, що цей клей отруйний. Рекомендував би працювати за допомогою маски, як згадувалося вище при роботі з Shoe Goo щоб не отруїтися шкідливими парами. Що стосується клею то він схожий на E6000, але не товстий, що спрощує застосування, він теж висихає досить швидко, але не так швидко, як E6000, необхідно закріпити кристали на місці протягом декількох секунд, щоб отримати хороший ефект.
Gem-Tac - за зовнішнім виглядом — білий, але коли висихає стає прозорим, не токсичний і набагато тонше, ніж E6000. Якщо для вас занадто тонкий, ви можете набрати певну кількість в ємність і залишити згущуватися протягом хвилини або дві або як альтернативу залишити відкритою верхню частину пляшки протягом декількох днів. При роботі вам може знадобитися помаранчева паличка, щоб звільнити кристал від пластикової палички (Jewel setter). Якщо ви збираєтеся використовувати клей на викривленої поверхні, то потрібно залишити клей на хвилину чи дві перед нанесенням кристалів інакше вони можуть ковзати.
Crafters Pick - Ultimate - виглядає так само, як Gemtac але трохи товщі по консистенції, але і коли висихає стає прозорим, не є токсичним. Може знадобитися помаранчевого паличка, щоб звільнити кристал від пластикової палички (Jewel setter). Простий у використанні, але не забезпечує і половини ефекту від склеювання, як це робить Gemtac, але, може бути, він буде працювати краще на пластиці, металі або склі (ми побачимо;).
Fabri-Tac – проведений Beacon Adhesives тією ж компанією, що і Gem-Tac. Цей клей прозорий за кольором, має сильні пари. Робота з ним схожа на липку слиз, яка тягнеться як жувальна гумка і, коли ви намагаєтеся видалити невелику кількість для кристала - це не проста задача. Це дає дуже швидке закріплення, але воно не міцне, як з Gemtac на будь тканини, який я тестував, і мені, звичайно, не вистачає терпіння, щоб використовувати його для різних кристалів.

Результати

1 Замш - найсильніший Shoe Goo якому не поступається E6000, який дав дуже хороший ефект, з достатньою силою, Gem-Tac, Fabri-Tac - кристали остаточно разболталось.

2 Шерсть - найбільш сильні Gemtac з E6000, також показали хороший результат Fabri-Tac і

Ultimate клей було легко протерти на кристалах на шерсті, так що я б не рекомендував будь-який з них.

3 Джинсова тканина - Fabri-Tac і Ultimate не пройшли тест. Всі три клею дали дуже хороший ефект і навіть після спроби відірвати кристали, правда один з кристалів E6000 розбалакався, але з Gemtac і Shoe Goo всі залишилися.

4 Шовк - Fabri-Tac був першим, який не витримав, потім Ultimate і Gemtac, з Шу Goo і E6000 розбовталися, і обидва було важко обривати але E6000 виявився трохи сильніше.

5 Штучна шкіра - Знову Fabri-Tac здувся першим, а потім Gemtac, потім E6000 і Shoe Goo.

6 Білизна - кристали Fabri-Tac разболталось досить швидко від тертя з наступним Шу Goo. Ultimate разболталось після використання цвяха, такі E6000 і Gemtac показали хороший результат.

7 Вельвет - Ultimate разболталось відразу, потім E6000, Fabri-Tac, Шу Goo потім Gemtac. (Якщо ви маєте намір перевірити клей самі, я пропоную використовувати метод відмінний від методу отдерания пальцями. Оскільки складно прибрати залишки клею з рук.)

8 М'яка шкіра - ні один з клеїв не були особливо сильні на м'якій шкірі, але найсильнішим було Gem-Tac, хоча було досить просто обривати їх.

9 Полотно - Fabri-Tac дав саму слабкий ефект, хоча просто протер, а всі інші клеї показали досить гарний результат. Ultimate разболталось досить легко, наступний був Gemtac і він теж не витримав. E6000 і Шу Goo дали дуже хороший результат.

10 Замша - Fabri-Tac був першим і не витримав, а потім E6000. Шу Goo, Gemtac і E6000 всі дають дуже хороший результат, необхідно докласти зусиль, щоб зібрати їх. (Різниця між замші та шкіри є те, що замша була відшліфованої до гладкої поверхні. Мені не вдалося отримати зразок замші, але використовував зворотний бік шкіряного зразка, який в принципі є в тій же поверхнею.) (

11 Шкіряний пояс - все клеї показали хороший результат. Fabri-Tac і Gem-Tac було просто обривати. E6000 і Шу Goo — впоралися із завданням.

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner