Продавець Безема розвиває свій бізнес на Prom.ua 13 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
1008 відгуків
Bezema - дизайн та технології
+380 (93) 113-34-33
+380 (63) 607-27-26
+380 (93) 578-58-87

Вибір оптимального інструменту для роботи з кристалами Flatback

Вибір оптимального інструменту для роботи з кристалами Flatback

Вибір оптимального інструменту для роботи з кристалами Flatback

Flatback або стрази, як їх часто називають існують у великому асортименті форм і розмірів, варіюються в значній мірі залежно від виробника і моделі / стилю кристала. Найвідоміший бренд Swarovski, які виробляють широкий спектр форм і розмірів, вони починаються з розміру SS3 тільки 1,4 мм в діаметрі. Їх найпопулярніший Flatback стиль від SWAROVSKI - елементи XILION Rose 2058, це круглі багатопланові кристали і доступні в розмірах від SS5 (1.8 мм) до ss48 (11мм). Хоча різні кристали SS5 використовуються, в основному для нейл-арту і потрібно всього кілька кристалів, щоб покрити один ніготь.

Для різних розмірів кристалів потрібні різні інструменти, ми їх розглянемо в цій статті. Зараз можна підібрати багато різних інструментів для роботи, але не факт що обраний вами інструмент буде ідеально підходити для роботи. Це особливо важливо, якщо процес нанесення кристалів є частиною вашого бізнесу, а час – гроші. В кінці статті є відео, в якому показано наскільки легко чи важко працювати з інструментом і підборі кристалів різного розміру.

Pick Mini

Виробник BeadSmith вони приходять в пачці по 3 пластикові палички з круглим кінцем, кожна паличка поставляється з прозорою пластиковою втулкою для захисту інструменту, коли він не використовується. Протилежний кінець палички ідеально підходить для нанесення клею на невеликих ділянках, оскільки має плоску похилу поверхню і загострений кінчик, який може бути використаний для нанесення маленької точки клею для розміщення одного кристала. Mini Pick як припускає його розмір призначений для прибирання невеликих flatbacks, не залишаючи ніяких слідів липкого залишку на кристалах. На відміну від аналогічних інструментів, липкість кінчика зменшується після деякого часу використання, оскільки вона зроблена з піни. Для відновлення його клейкості ви просто котите округлим кінцем над однією з двох клейких стрічок. Хоча вона призначена для дрібних кристалів при виборі міні ss48 кристалів. Однак при застосуванні у великих кількостях великих.

кристалів вони, як правило, досить часто падають, так як липке покриття затирається досить швидко і може стати дуже незручним.

Переваги:

1 Ідеально підходить для невеликих кристалів

2 Кінець інструменту підходить для забезпечення щільного закріплення кристала на місце або нанесення клею (Якщо ви використовуєте цей інструмент для нігтів то, швидше за все, будете використовувати для закріплення кристалів гель, лак для нігтів або клей для нігтів і тому використовуємо відповідну кисть)

3 Комплект з 3 означає, що у вас буде достатньо інструментів для нанесення кристалів, клею та фіксації будь-яких кристалів на місці

Недоліки:

1 Ви повинні повторно оновлювати кінчик коли липкість проходить

2 Не підходить для більш великих кристалів (хоча може підіймати їх)

Jewel Setter

Виробник BeadSmith по 2 пластикові палички з круглим кінцем з воску і є дуже ефективним і недорогим способом для збору Flatback кристалів. Протилежний кінець jewel setter з заокругленим кінців, також може бути використаний для нанесення клею с (для цієї задачі в якості альтернативи ви можете використовувати запасний jewel setter, підтримуючи при роботі однією ви працюєте з чистим іншим). При роботі з jewel setter мені завжди подобається працювати з дерев'яною помаранчевої паличкою бо зручно, плоска поверхня дозволяє набагато краще використовувати інструмент для роботи з кристалами, ніж з jewel setter. Після роботи з jewel setter кристали будуть тьмяно, оскільки на них залишаться сліди від воску. Але в цьому немає нічого страшного, оскільки, як клей висохне, кристали можна швидко витерти сухою бавовняною тканиною і весь віск дуже легко знімається. При довгостроково роботі з кристалами jewel setter віск може стати м'яким, якщо це відбудеться, просто поставте інструмент холодильник протягом декількох хвилин (переконайтеся, що клею немає на інструменті і тримайте його подалі від будь-якої їжі). Ви також повинні бути обережні, коли ви піднімаєте кристали, на них не можна занадто сильно натискати інакше вони можуть сильно прилипнути до воску, якщо це станеться, то просто використовуйте помаранчеву паличку або інший кінець jewel setter.

Переваги:

1 Ідеально підходить для великих кристалів

2 З ним швидко і легко працювати

3 Ефективний і недорогий інструмент

 

Недоліки:

1 Залишає сліди від воску на кристалах

2 Не підходить для більш дрібних кристалів

3 Якщо занадто сильно тиснути на кристал, то прилипає на кінець палички з воску

 

Пінцет

Є багато типів пінцетом, але це добре протестированый пінцет з вигнутими наконечниками з нержавіючої сталі, які дозволяють підібрати будь-кристал. Хоча що стосується мене, то вибрав би інший інструмент при роботі з кристалами. Причина цього в тому, що при використанні інших інструментів необхідно торкнутися кристала, щоб підняти його вгору, пінцет ж захоплює кристал між двома металевими губками. І кристал може досить легко перекинутися або впасти (і так буває досить часто), крім того ви можете подряпати або пошкодити кристал, якщо стискати його занадто сильно. Крім усього цього, моя найбільша ворожість до пинцету, полягає в тому, що коли ви розміщуєте кристал на клей кінці пінцета часто забруднюються в клеї. І він автоматично переноситься на грані кристала або робочу поверхню, коли піднімаєте наступний кристал. Не натискайте з допомогою кінчиків пінцета на кристали для забезпечення їх фіксації так як це, швидше за все, може призвести до забруднення граней клеєм, що зібралася на кінчиках. Щоб дати збалансовану оцінку я скажу, що моя дружина, яка багато працювала з кристалізацією листівок, взуття і т. д. буде використовувати тільки пінцет, так як вона не любить працювати іншими інструментами. Як кажуть: На смак і колір — товаришів немає».

Переваги:

1 недорогий інструмент

2 Тривалий термін використання

3 Можна використовуватися при роботі з різними розмірами кристалів

Недоліки:

1 Клей залишається на кінцях пінцета особливо при роботі з кристалами меншого розміру

2 Клей може потрапити на кристал і робочу поверхню

3 Ви повинні захоплювати кристал, щоб підняти його

4 Продуктивність може бути повільною

Pick-It-Up Vacuum Tool 

Його виробником також є BeadSmith це мережі вакуумний блок, який працює від мережі, допомагає підібрати намисто, chattons і Flatback кристалів. Інструмент працює з допомогою всмоктування, рівень вакууму або сили всмоктування можна регулювати з допомогою обертового колеса на основному блоці живлення. При роботі з дрібними кристалами ви повинні знизити рівень всмоктування ніж розмір кристалів більше, тим більше робите потужність. Повний комплект складається з мережі Vacum блоку з трубкою, яка з'єднується з металевим стрижнем. На кінці стрижня незграбний наконечник (який виглядає так само, як наконечник шприца). Для роботи з інструментом, встановіть необхідну силу всмоктування, розмістити кінчик над Flatback а потім закрийте отвір трубки пальцем. Це гарантує 100% всмоктування кристала. Щоб звільнити кристал просто заберіть палець над отвором, всмоктування припиниться і кристал вийде (якщо сила всмоктування занадто висока, то кристал залишиться на місці). Для роботи з ним не потрібно багато практики.

Якщо ви спробуєте використовувати його в роботі з кристалами зовсім маленького розміру, то це ви даремно, оскільки його може всмоктати інструмент. Інший момент, якщо кристал не такого розміру або більше, ніж сам наконечник, то при натисканні кристал в клей, простежується така тенденція, що клей залишається навколо зовнішнього краю наконечника, який у свою чергу виступає на лицьову сторону кристала.Щоб уникнути цього, ви повинні відкинути кристал, коли зафіксуєте його над клеєм. Інструмент має невеликий гул при включенні до повного всмоктування, він також необхідно знеструмити блок живлення.При роботі з інструментом ви також повинні переконатися, що там немає перегинів або різких вигинів в пластиковому шлангу інакше потужність всмоктування значно знизиться.

Переваги:

1. Контролюються рівні всмоктувальні для великих і малих розмірів кристалів

2. Немає хауса або загрязнеия на кристалах

3 Інструмент довго використання

Недоліки:

1 Дуже Дорогий, для одиничного використання

2. Кристали меншого розміру всмоктуються інструментом

3 Клей можете отримати на кінці наконечника, якщо розмір кристала підбиралися не такий великий, як в кінці наконечника.

4 Може бути гучним

5 Потрібно мережевий блок живлення

Порівняльна таблиця інструментів для кристалів різних розмірів 

Сподіваюся, що ви почерпнули багато нового і цікавого для себе. Чекаю ваших коментарів.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner